TASARIM KÜPÜ REKLAM

2014

Tasarım  Küpü Reklam,

Mebuse Esin DURMAZ’ın  tescilli markasıdır.

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak amacıyla olumlu bir imaja sahip olmaları için gerekli tanıtım politikasının saptayarak, markalaşma süreçlerinde, (İsim Bulma, Logo, Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Etiket ve Ambalaj, Afiş, Broşür, Yılsonu çalışmaları, Promosyon ve Baskı Çözümleri vb.) tüm marka ve reklam hizmetlerine yaratıcı, farklı tasarımlar ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Rekabet gücünü sağlayabilecek stratejiler geliştirebilmek. Dünya çapında reklam piyasasını yakından takip ederek, müşterinin menfaatine, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler ve çözümler üretebilecek bir firma olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

2014

TANIŞMA : Prensib olarak öncelikle müşterimizin isteklerine kulak veririz. Dilerseniz kahvelerimizi içerken dilerseniz telefon yada mail yoluyla projesinizi inceler ve hedeflerini anlamaya çalışırız. Hedefleri doğrultusunda gerekli bilgi ve metaryelleri listelendirip bir brief ile tarafımıza ulaşmasını sağlarız.

ARAŞTIRMA VE PLANLAMA : Bu aşamada zamanlama, bütçe planlaması ve strateji belirleriz. Fiyat teklifi ve müşteri onayının ardından, tarafımıza ulaştırılmış olan brief doğrultusunda ön çalışmaya başlarız.

ŞİMDİ İŞ BAŞINA : Yaratıcı fikirlerimizi hedeflenen amaç doğrultusunda sunum haline getirerek çözüme ulaşmasını sağlarız.

HEDEFE VARIŞ(TESLİMAT) : Ürün veya hizmetin müşteriye en doğru ve en hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlarız. Bizim değişimizle, mutlu müşteriler, gülen yüzler, dostane bir el sıkışma. Birdahaki projede tekrardan görüşmek üzere. Sizlerle çalışmak bizim için onurdur.


HIZLI TEKLİF AL

BİZE ULAŞIN !

+90 507 480 3885 | info@tasarimkupu.com.tr | Beylikdüzü- Esenyurt / İSTANBUL